okna w hotelu

Okna w hotelu musza być solidne, świetnie dopasowane do aranżacji budynku i energooszczędne, bo rachunki za pobór energii to jeden z podstawowych wydatków dla hotelu. Stosuj skuteczne i bezpieczne rozwiązania, które pozwolą też obniżyć koszty – jak m.in. okna PCV.

Prowadzenie hotelu wiąże się z wysoki opłatami eksploatacji – m.in. za prąd. By je ograniczyć, ale zadbać o jak najwyższy komfort gości, trzeba wybierać różne nowoczesne rozwiązania – najlepiej już na etapie projektowania obiektu. Dostępnych jest na szczęście wiele produktów opracowywanych specjalnie, by umożliwić obniżenie kosztów – w tym wpisie skupmy się na oknach.

Nowoczesne i energooszczędne okna PCV

Do hotelu czy pensjonatu najlepszym wyborem są okna plastikowe – są one najczęściej kupowane przez Polaków. Aktualnie dostępne na rynku modele wyróżniają się wysoką jakością, estetyką i wytrzymałością. Poza tym nie sprawiają problemów podczas pielęgnacji i nie wymagają – jak m.in. okna drewniane – specjalnych zabiegów impregnacyjnych.

Bezpieczny pomiar i montaż w czasie koronawirusa

Najlepiej wybrać je u sprawdzonego producenta – jak firma mtokna.pl, która zajmie się kompleksową realizacją zamówienia. Można skorzystać z porad fachowców oraz montażu, a także domówić dodatkowe elementy wyposażenia. W hotelu staranny, ale szybki montaż często warunkuje możliwość prowadzenia biznesu, dlatego całość powinna przebiegać wyjątkowo sprawnie.

Podczas pandemii można otrzymać wstępną wycenę bez bezpośredniego kontaktu na podstawie pomiaru otworów okiennych przeprowadzonych samodzielnie przez klienta, korzystając z otrzymanych wskazówek i instrukcji. W późniejszym terminie można wykonać profesjonalny pomiar oraz umówić się na montaż.

Inną opcją jest skorzystanie ze wsparcia fachowców – przestrzegają oni zasad bezpieczeństwa obowiązujących z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa, m.in. zachowują odległość około 1,5-2 metrów i korzystają z środków ochrony osobistej. Mogą też zrealizować wymianę okien w hotelu pod nieobecność klienta.